Ripple (XRP) Uçuşa Hazır Olun!

Alternatif cenkut 105

Ripple (XRP) düşük fee ve hızlı para transferi işlemlerini destekleyen dünya üzerinde birçok bankanın anlaştığı bir dijital varlık olan Ripple düşük fiyatlarda hareket ederken ilk dalgası 1$ üzerine gelmişti. Son birkaç gündür ise 9k Satoshi değerinden 12k -15K satoshi* değerine doğru yukarı yönlü hareketler yapmaktadır.

FED Ripple karşı özel ilgisi devam ediyor. Daha önce 2017 Kasım ayında FED araştırdığı ripple swift yerine geçebilecek mi ? Şuan ki fiyatlanma 15K => 19K yönlenmesi acaba FED ve Swift haberleri mi ? Yoksa yüksek ripple miktarını azaltmak için imha edilen milyonlarca coin sebebiyle mi ? fiyat yükseliyor halen bilinmiyor!

Önemli : Cenkut.com dijital paralara yönelik herhangi bir yatırım tavsiyesi verilmemektedir. Temel veya Teknik analiz gibi yorumlardan ziyade dijital dünyayı anlayabilmeniz için fikir oluşturmak adına açıklamalardır. Yatırım Tavsiyesi Değildir!

* 1 Satoshi (1Sat) 0.00000001 Bitcoin anlamına gelir 1 Bitcoin şuan 15.000USD civarında ise 0.00015000 satoshi demek 2.27usd demek anlamına gelir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{cenkut}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir