Jawbone UP24 inceleme ve detaylar

Iot cenkut 613

Jawbone UP24 inceleme ve detaylar
Jawbone UP24 inceleme ve kullanım detayları

Jawbone UP24 inceleme ve detaylar ; Yaklaşık 1.5 yıl kullandığım UP24 genel olarak bakıldığında ergonomik tasarımı ve çekici renk seçenekleriyle bir Iot cihazının yanında bir takı ve aksesuar hissi veriyor. Üzerinde bir düğmesi ve ışıklarıyla uyarı sistemi bulunan UP24 turuncu rengiyle dikkat çekiyor. UP24 serisi aslında bir Internet of Things cihazı oluyor sizin kişisel verilerinizi topluyor ve bluetooth aracılığıyla telefonunuzda ki UP uygulamasına aktarıyor.

Bu kişisel bilgileriniz adım sayar, hareketsizlik, uyku izleme ve uygulama üzerinde spor aktivitelerinizi ekleyerek yediğiniz yemekleri ekleyerek ilave bilgiler girmeniz mümkün. Bütün bu bilgiler toplamında size bir özet ekran sunuyor kısaca size özel antranörünüz yada moda tabirle yaşam koçunuz oluyor.Jawbone UP24 inceleme ve detaylar ile size tercih ederken değerlendirip tercih etmenizi öneriyorum.

Iot cihazı size uyku spor yürüyüş adım sayar gibi bir çok önemli datayı toplayarak telefonunuzda ki bir uygulama gönderiyor bundan sonrası size kalmış isterseniz günlük yediğini yemekleri girerek kalori hesabı yapabilirsiniz. Kilo ve Boy ölcünüze Yaş ve Cinsiyetinize bağlı olarak günlük tüketmeniz gereken kaloriyi hesaplayabilirsiniz. Örnek olarak 3300 Kalori günlük tüketimi olması gereken bir kişi bu uygulamaya girdiği bilgileri kontrol ederek kendince önem almış olur.

Jawbone UP24 inceleme ve detaylar renkler

Jawbone UP24 inceleme ve detaylar ; Dezavantajları

UP24 tamamen su geçirmez değil ellerinizi yıkarken dikkatli olmanız gerekiyor. Ben kullandığım dönemde 1 kez arıza yaptı teknik servisine gönderdim fatura ile yenisi ile değişti geldi. Üzerinde ki düğme uyku sensörünü tetikliyor yatma saatinizde düğmesine basıp uyku modunu açıyorsunuz. Sabah kalktığınızda da tekrar basarak uyku modunu kapatıyorsunuz.

Bu size alışkanlık oluştuğunda fark etmeden otomatik yapıyorsunuz. Fakat düğmenin ömrü malesef bende 1 yıl kadar dayandı sonrasında malesef düğme içine çöktü ve bozuldu. Şarj süresi gerçekten beni şaşırtacak şekilde 6 gün dayanmasıydı. Kalp ritmi ölçer özelliği yoktu.

 

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

{cenkut}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir